Dziennik coachingowy zamiast szkolenia motywacyjnego

Motywacja jest niezbędną w osiąganiu celów i w dążeniu do swoich marzeń, ponieważ często nawet jeżeli chcemy coś zmienić w swoim życiu to nie wiemy jak i z biegiem czasu przyzwyczajamy się do obecnej sytuacji. Motywacja spada, pojawia się stagnacja, a życiowe cele odchodzą w niepamięć. Łatwo jednak można to zmienić.

Codzienna dawka motywacji

Dziennik coachingowy Rewolucja to idealne narzędzie dla osób chcących zmienić coś w swoim życiu. Taki dziennik to połączenie kalendarza, organizera i porządnej dawki motywacji. Motywujące cytaty i myśli wielkich ludzi, ćwiczenia i zadania do wykonania, które mają przybliżać do celu, pomagać poszerzać strefę komfortu albo po prostu podtrzymywać motywację lub wprowadzać w stan flow. Uczucia podobne do tych, których można doświadczyć po szkoleniu motywacyjnym, jednakże koszt jest znacznie mniejszy. Może warto sprawdzić to na własnej skórze.

 

Wszystko jest w twoich rękach to nie tylko puste hasło. Wiele naprawdę zależy od nas, jednak wybranie celu to tylko pierwszy krok. Trzeba też systematycznie dążyć do jego realizacji, a w tym pomoże dziennik coachingowy, który każdego dnia pozwoli zbliżyć się do lepszej, nowszej wersji samego siebie. Bez względu na to jak duży jest nasz cel.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzienniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *